Eksperci

Chcesz wejść na wyższy poziom z projektem?

Nasi zaprzyjaźnieni eksperci wpierają projekty przynależące do Koduj Dla Polski (KdP) w takich obszarach jak: metody pozyskiwania nowych użytkowników w Internecie, product management, UX Design i wielu innych. Lista ekspertów ciąglę się rozszerza. Pytaj, dociekaj i proś o porady naszych ekspertów!
Skontaktuj się z lokalnym liderem KdP (lista liderów) lub przyjdź na wydarzenie (lista wydarzeń), aby dowiedzieć się więcej.

Eksperci wspierający nasze projekty:

Paweł Mucha

UX Designer & Researcher związanym z branżą od 2012 roku. Dzięki pracy w agencjach interaktywnych uczestniczył w projektach dla największych marek w Polsce jak np. Alior Bank, Castorama, mBank, PKO BP czy IdeaBank. Nieustannie poszukuje ciekawych rozwiązań i uczy się nowych sztuczek. Zawsze chętnie pomaga w projektowaniu i przy badaniu użytkowników.
Możecie spotkać go na warszawskich hacknightach Koduj dla Polski. Prywatnie jara się star-upami i snowboardingiem.

Maciej Biegajewski

Od 2012 roku działa w branży IT jako Digital Marketer. Jako Scrum Master poznał od kuchni cykl życia produktu typu SaaS (Software as a Service). Pomaga prototypować nowe koncepcje, wspiera zespoły programistyczne w trakcie wytwarzania oprogramowania, a także wprowadza nowe produkty na niszowy rynek B2B (Enterprise Mobility Management).
Jako entuzjasta łączenia różnych dziedzin i podejść do rozwiązywania problemów przygląda się zwinnym metodom (Agile) i adaptuje ich elementy do codziennej pracy marketera. Twórca bloga o idei agile marketingu Zwinnie o marketingu.

Jakub Pawełczak

Pasjonat technologii, mentor oraz aktywny działacz w społeczności Koduj dla Polski (KdP) i startup’owej. Jako co-lider KdP Wawa wspiera projekty swoim wieloletnim doświadczeniem w obszarze product managementu, tworzenia strategii go-to-market i rozwoju projektów. Zajmuje się również tworzeniem Zespołu Ekspertów KdP.
Od marca 2016 realizuje swoją pasję do technologii jako Junior PHP developer.

Michał Szkodziński

Jeden z liderów Koduj dla Polski w Warszawie. CTO i współtwórca Livespace CRM, odpowiedzialny za technologię i rozwój produktu. Wcześniej dyrektor IT w agencji interaktywnej, manager w projektach technologicznych, w których praktykował m.in. role produkt ownera i scrum mastera. Posiada wiedzę i doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, zarządzaniu projektami i zespołem.
Ulubione zajęcie – przekuwanie planów i marzeń w rzeczywistość 🙂