Na 4 łapy

Zaadoptuj zwierzęta znajdujące się pod opieką lokalnego schroniska

Aplikacja mobilna dla Gdańskiego schroniska Promyk to rozwiązanie pozwalające na przeglądanie zdjęć i opisów zwierząt znajdujących się obecnie pod ich opieką. Użytkownik może w prosty sposób dodawać psy i koty do listy ulubionych oraz przekazywać datki na zwierzęta w formie elektronicznych mikropłatności.

Aplikacja będzie dostępna na platformach Android oraz iOS.

Poza aplikacją mobilną projekt obejmuje także panel administracyjny przeznaczony dla pracowników schroniska. Panel ma służyć głównie do zbierania i analizy statystyk zwierząt, które były przeglądane w aplikacji przez użytkowników.

Jako zespół chcemy sprawić, by nasze rozwiązanie technologiczne pomogło znaleźć domy mieszkańcom schroniska – i w pełni wierzymy, że damy radę! 😉

Strona projektu zaktualizowana: 9 sierpnia 2018
Status prac: Zawieszone
Technologie: Android
: Status projektu
Dedykowany: Dla organizacji
Status projektu: Funkcjonuje publicznie, Archiwum
Rozwijany lokalnie: Trójmiasto

Zespół

Katarzyna Swat

Koordynacja projektu

Natalia Wróblewska

Android

Marcin Rudzki

Backend (architektura)

Michał Konkel

Android, Java, Backend

Jakub Miszczuk

Makietowanie, grafika, frontend

Andrzej Wójcicki

UX, makiety, grafiki

Małgorzata Syska

Java, Android, makietowanie

Marek Wojtuszkiewicz

Android, Java, backend
Dołącz jako
programista iOS

Partnerzy

Volanto to trójmiejska spółka programistyczna (software house), zajmująca się kompleksową realizacją projektów informatycznych od projektowania (koncepcji) przez programowanie po wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemów. Specjalizują się w wytwarzaniu aplikacji mobilnych, aplikacji web i systemów szytych na miarę.

W projektach Koduj dla Polski, Volanto zajmuje się przede wszystkim wsparciem członków zespołu, dostarczając im wiedzy z zakresu programowania aplikacji mobilnych i systemów webowych.