Futbol Kolektyw – Tworzymy pierwsze narzędzie skautingowe w Polsce

Większość polskich klubów nie posiada funduszy na obserwację młodych talentów nawet z najbliższego regionu. Tracą na tym młodzi zawodnicy, którzy na próżno wierzą w swoją szansę na karierę. Tworzymy jedyne narzędzie do obserwacji talentów sportowych. Chcemy zamienić marzenia wielu młodych amatorów w możliwy do wykonania cel.

Narzędzie daje każdemu zainteresowanemu możliwość zaprezentowania swoich umiejętności bez względu na miejsce zamieszkania, status społeczny, wiek czy znajomości. Tworzymy program, który ma zastępować struktury skautingowe, na które nie ma pieniędzy, umożliwiając klubom sportowym zdalne wyszukiwanie i stalą obserwację zdolnej młodzieży.

Futbol Kolektyw ma być darmowym narzędziem webowym, za pomocą którego dany talent będzie mógł zaprezentować się szerszej publiczności tworząc i uaktualniając dane na swoim profilu.

Mamy gotową koncepcję, która czeka na realizację. Do naszego zespołu potrzebujemy amatorów Backendu, Frontendu oraz Grafiki (UX). Jeżeli zaprezentowany problem Cię zainteresował i chciałbyś dołożyć swoją cegiełkę do jego rozwiązania to zapraszamy na pokład.

Strona projektu zaktualizowana: 17 listopada 2017
Status projektu: Rozwój

Zespół

Pawel Szczudlo

Pawel Szczudlo

Twórca pomysłu/ogarniacz od wszystkiego
Artur Szady

Artur Szady

Lider techniczny
Mateusz Chomiczewski

Mateusz Chomiczewski

Twórca/ogarniacz
Agnieszka Karnas

Agnieszka Karnas

UX/UI desiger
Dołącz jako
programista backend
Dołącz jako
programista frontend
Dołącz jako
designer