Jawne Miasto

Niezależny portal informacyjny, na którym znajdziesz informacje o gospodarowaniu pieniędzmi publicznymi przez twoje miasto

Jawny Lublin jest prekursorem serwisów, które mamy nadzieję, że niedługo opanują cały kraj.

Na co idą twoje podatki, rejestr umów, monitoring spółek to tylko killka z funkcjonalności tego serwisu, który może być łatwo skopiowany dla dowolnego miasta.

Zapraszamy na http://JawnyLublin.pl, aby zobaczyć portal w działaniu! Jeżeli Wam się spodoba tym mocniej zachęcamy do postawienia tego portalu w swoim mieście i rozwijania projektu o nowe funkcjonalności, które będą mogły być wdrażane w wielu miastach!

 

Plan rozwoju:

Chcemy rozwinąć portal o nowe funkcjonalności oraz sprawić, aby jednym kliknięciem można było postawić portal w nowym mieście.

Znasz się na PHP / WordPress? Dołącz!

Strona projektu zaktualizowana: 15 lutego 2016
Rozwijany lokalnie: Lublin
Status projektu: Funkcjonuje publicznie
Dedykowany: Dla miast, Dla watchdogów
Technologie: PHP, Wordpress

Zespół

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski

Koordynacja merytoryczna, Fundacja Wolności
Dołącz jako
programista PHP/Wordpress

Partnerzy

Fundacja Wolności

Misją Fundacji Wolności jest społeczna kontrola przestrzegania prawa i dążenie do jakościowych zmian działalności organów władzy publicznej, w interesie obywateli. Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście. Sprawdzamy czy urzędnicy sensownie wydają nasze pieniądze. Dzięki nam mieszkańcy dzielnicy Rury skorzystali z budżetu obywatelskiego – teraz budżet obywatelski jest w całym mieście.